درباره شرکت

شرکت توسعه ساختمانی آرسس به عنوان شرکت سهامی خاص به ثبت رسیده و هدف از تاسیس آن طراحی، تامین و ساخت تجهیزات و اجرای پروژه‌های صنعتی ، ساختمانی و همچنین تاسیسات مکانیکی و برقی بوده است. این شرکت با سال‌ها تجربه در زمینه مهندسی، خرید، ساخت و راه‌اندازی پروژه‌های متعدد و شاخص صنعتی و ساختمانی و با ارائه خدمات با کیفیت مهندسی و پیمانکاری به کارفرمایان معتبر مشغول به کار بوده است.
همچنین با مدنظر قراردادن اصل مشتری ‌مداری و مهندسی ارزش و بکارگیری پرسنل متخصص و کوشا و توجه مستمر به اصل تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد، پیشرفت و آبادانی مهین عزیزمان را در مرتبه نخست اهداف خویش قرارداده است.

به منظور استقرار، برقراری و تداوم نظام مدیریت کیفیت در شرکت توسعه ساختمانی آرسس ، مدیریت ارشد این شرکت تعهد خود را به اصول خط مشی کیفیت اعلام شده به شرح زیر بیان می‌دارد:

1- ارتقای دانش فنی و مهندسی شرکت از طریق بکارگیری فن‌آوری‌های نوین، گسترش سطوح کارشناسی و آموزش‌های تخصصی منابع انسانی.
2- ارزیابی توانایی‌ها و شایستگی‌های نیروی انسانی گزینش‌شده و اعمال راهکارهای برنامه‌ریزی‌شده برای ارتقای توان فردی نیروهای کارآمد و آموزش آنها در سطوح فنی و مدیریتی به منظور ایجاد زمینه رشد و فعالیت در عرصه کار و سازندگی.
3- استفاده از روش‌های علمی و استانداردهای مدیریت پروژه برای تحویل به موقع و باکیفیت پروژه‌ها.
4- ایجاد زیرساخت‌ها و محیط کار مناسب برای انجام بهینه پروژه‌ها با توجه به شرایط مختلف محیطی و قراردادی.
5- پایش اندازه‌گیری و کنترل مستمر مدیریت تضمین کیفیت با استفاده از آمارها و تحلیل‌های آماری به منظور دستیابی و بهبود مداوم علکرد سازمان.
6- دستیابی به رضایت کارفرما با رعایت شرایط عمومی و خصوصی پیمان و مطابقت دقیق با مشخصات فنی پروژه و ایجاد سیستم‌های ارزیابی رضایتمندی کارفرما.

برای نیل به اهداف بالا، نظام مدیریت کیفیت شرکت توسعه ساختمانی آرسس بر این اساس ساختار سازمانی مناسب‌، برنامه‌ریزی مدون، زمان‌بندی و نظارت دقیق بر اجرای پروژه ها، تقسیم کار بر اساس شایستگی، تعهد و تخصص و تسری احساس مسئولیت به کلیه کارکنان و برخورداری از مشارکت ایشان، به عنوان مهمترین عوامل اجرای مجموعه، ایجاد و برقرار می‌گردد. استقرار و استمرار خط مشی شرکت توسعه ساختمانی آرسس از تعهدات مدیریت ارشد آن بوده، همچنین مسئولیت توجیه و تفهیم آن به کارکنان متوجه یکایک مدیران و مسئولان شرکت است. در این راستا‌، همه سطوح شرکت تلاش خواهند نمود تا با به کارگیری فرهنگ بهبود مداوم، نظام مدیریت کیفیت در شرکت توسعه ساختمانی آرسس را نهادینه کرده و ارتقاء بخشند.

  • image
  • image
  • image
  • image